Учасники проекту

Олександра Бонковська

Олександра Бонковська – провідна акторка Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, заслужена артистка України.

У проекті «Відчинилося життя» бере участь від дня його прем’єри у Львові 15 січня 2008 р. Олександра Бонковська – незмінна ведуча концертів «Відчинилося життя», а також виконавиця багатьох пісень українських композиторів. Участь п. Олександри у житті людей з вадами зору не обмежується лише роллю ведучої концертного проекту «Відчинилося життя».

 

Степан Гончаренко

Степан Гончаренко народився 5 жовтня 1981 р. у Криму. Є студентом Кримського університету культури, мистецтв і туризму.

Вокалом займається з 2007 р., співає з раннього дитинства. Учасник численних фестивалів та конкурсів: творчої молоді та студентів (Алушта, 2009 р.), «Сонячна хвиля» 2006 – 2007 рр. Степан – володар гран-прі міжнародного вокального конкурсу «Бегущая по волнам» (Євпаторія, 2010 р.). Виступає як соліст спільно з оркестром Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. Неодноразово побував з концертами у Бялостоку, Ольштині, Супраслі, Варшаві (Польща).

   

Леся Горова

Леся Горова – заслужена артистка України, член Національної спілки композиторів, автор і виконавиця власних пісень. Народилась 8 травня 1971 р. Закінчила Львівську консерваторію ім. М. Лисенка у 1994 р. Працює у Київській дитячій академії мистецтв і на телеканалі «Малятко TV». Автор п’яти аудіо альбомів та двох музично-поетичних збірок, доповнених ком пакт-дисками: «Відчинилося життя», «Колискові і не тільки». Провадить активну гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Великобританії, Америці, Австрії, Білорусії, Молдові.

   

Вікторія Дудік

Вікторія Дудік – учениця Львівської спецшколи-інтернату №100 для сліпих дітей. Народилась 21 червня 1999 р. на Рівненщині. У проекті співає з 2008 р.: дебютувала з піснею Л. Горової «Діва Марія» у концерті 03.12.2008 у Києві. Брала участь у гастролях в Києві (2008, 2011 рр.), Бресті (2009 р.), Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську (2010 р.), Одесі, Сімферополі, Євпаторії (2011 р.) та ін.

Вікторія є справжньою знахідкою проекту – розумна, скромна, вихована, пише вірші і понад усе любить музику. Має кілька опублікованих поезій у збірці «Зачарований зайчик», надрукованій у 2012 р. за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та МЗС Данії.

   

Зера Кіраджиєва

Зера Кіраджиєва народилась 21 березня 1967 р. в Узбекистані. Закінчила Ташкентську школу-інтернат №20 для сліпих дітей. Наприкінці 1990 р. разом з родиною переїхала до Криму. Працює на Сімферопольському УВП «Кримпласт» УТОС. Співає з 8-річного віку. Брала участь у фестивалі «Сонячна хвиля - 2007» у Києві, «Непротоптана стежина - 2008» у Білорусії. У 1998 р. стала лауреатом 2-ї премії міжнародного телевізійного вокального конкурсу «Шелялє».

   

Сторінка 1 з 5

Templates Joomla 1.5