Учасники проекту

Богдан Мочурад

Богдан Мочурад – головний диригент Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, доцент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, кандидат мистецтвознавства. Народився 28 серпня 1968 р. Закінчив консерваторію по класу труби. З 2001 р. очолює оркестр Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. За цей час оркестр записав 7 аудіоальбомів, два з яких – разом з незрячими солістами.

 

Оркестр

Оркестр Національного театру ім.М.Заньковецької – один з найкращих театральних колективів України. Його головна функція  - супровід музичних вистав заньківчан: «Ханума» Цегерелі, «Наталка Полтавка» М.Лисенка, «Гуцулка Ксеня» і «Шаріка» Я.Барнича, «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ»яненка, «Сільва» І.Кальмана та ін. Колектив оркестру є автором цілого ряду оригінальних концертних програм, котрі були схвально зустрінуті як львівською публікою, так і музикознавчою критикою. Твори з цих програм склали основу семи аудіо дисків, запис яких  з 2005 року здійснили оркестранти: «Зірки в очах твоїх», «Фаворити львівських муз», «Трояндовий цілунок», «Квіти ромена», «Найкраще». Диски «Спасибі, музико, тобі» та «Творча сила» записані з солістами проекту відчинилося життя, котрий оркестр з ініціативи пані Оксани Потимко проводить з 2008 року.

   

Світлана Пашкіна

Світлана Пашкіна приймає участь у проекті від часу його заснування. Народилась 14 січня 1966 р. у Саратові. Незабаром разом з батьками переїхала до України. Навчалась спочатку в Одеській, а потім – у Львівській спецшколі-інтернаті №100 для сліпих дітей. Дебютувала як солістка шкільного ансамблю «Юність», учасниками якого були однокласники Світлани. Шкільний ансамбль «Юність» став справжньою гордістю інтернату №100.

Після закінчення школи вступила до Народного вокального ансамблю «Струмочок», з яким неодноразово брала участь у гастролях в Польщі, а в 1990 р. – у Болгарії. Проект «Відчинилося життя» став для Світлани справжнім відображенням її мрій, сподівань і надій.    

   

Оксана Потимко

Оксана Потимко – засновник всеукраїнського концертного проекту «Відчинилося життя» за участю обдарованих незрячих вокалістів, відомих оперних та естрадних артистів і оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької. Народилась у Львові 23 серпня 1968 р. Закінчила Львівське державне медичне училище, після втрати зору – Львівський національний університет ім. І. Франка, у 2007 р. – аспірантуру цього ж вузу. Кандидат історичних наук, доцент Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

   

Микола Пришнівський

Микола Пришнівський – представник Тернопільщини. Народився 1 січня 1963 р. Закінчив Київський інститут культури у 1992 р. Працював у культосвітніх установах і системі УТОС. Співати любить з дитинства. Неодноразово брав участь у регіональних і всеукраїнських фестивалях «Лісова пісня» (Луцьк), «Буковинські візерунки» (Чернівці), «Тернопільська хвиля» (Тернопіль). Лауреат всеукраїнського огляду-конкурсу УТОС в Євпаторії у 2000 р.

Учасником проекту «Відчинилося життя» є з 2008 р. Брав участь у гастрольних поїздках до Молдавії, Білорусії, Угорщини, Швеції.

Микола Пришнівський: - «Я в пісні натхнення знаходжу, я нею живу, я нею дихаю!».

   

Сторінка 2 з 5

Templates Joomla 1.5