Учасники проекту

Сергій Фоменко

 

Сергій Фофото Фоменка Сергіяменко («Фома») – музикант, лідер гурту «Мандри», заслужений артист України.     

Народився 19 березня 1972 року.

У підлітковому віці навчився грати на баяні та гітарі, співав, писав пісні та оповідання. Працював  

двірником у Києво-Печерській лаврі, Софіївському соборі, гардеробником Археологічного музею, 

працівником сцени у театрі, ведучим радіопрограм.

Фома став відомим в музичному андеграунді завдяки творчій формації «День вмирає рано». Проте справжню популярність йому приніс гурт «Мандри», який ще з двома хлопцями (Олександром Коханівським та Олегом Воробйовим) створив Сергій у 1997р. Своїми хітами на Батьківщині та за кордоном музиканти пропагують українську культуру і мову. Зокрема, пісня «Не спи, моя рідна земля» безперестанку лунала під час Помаранчевої революції восени 2004 р.

Гурт використовує різні музичні стилі: рок, естраду, фольклор, змішуючи все в таку собі історію, яка називається Мандри. «Мандри» створили власний ні на що не схожий стиль.

Творчий дебют Сергія Фоменка в проекті «Відчинилося життя» відбувся у 2011 р. під час презентації у Києві шведсько-українського альбому «Творча сила». Зачарований Заньківчанським оркестром і голосами незрячих солістів, Фома висловив намір надалі продовжити свої виступи у цьому незвичайному концерті.   

Сергій Фоменко: - «Життя - реальна річ, і головних цінностей власне є три – сама Людина, її фізичне та психічне Здоров'я і Час».

 

Павло Табаков

 

Павло Табаков – співак, музикант, композитор, аранжувальник. Народився у Львові 27 квітня 1978 р. Закінчив Львівське музично-педагогічне училище ім. Ф. Колесси, у 2002 р.-Львівську музичну академію ім.М. Лисенка. У 1997–2003 рр. - соліст і аранжувальник, акапельник гурту «Менестрелі», а у 2003-2008 рр. – соліст чоловічого октету «Орфей».

 Сольну кар’єру співак розпочав після перемоги у телепроекті «Шанс». Подальші кроки – змагання у шоу «Україна має талант» та «Євробачення» привели Павла до перемоги у найпрофесійнішому вокальному проекті на українському телебаченні "Голос країни -2».

Павло - постійний учасник концертів «Відчинилося життя», у якому співає від часу народження проекту в 2008 р. Окрім гастролей з концертною групою «Відчинилося життя», восени 2009 р. соліст відкривав щорічний огляд-конкурс УТОС у Євпаторії.

У репертуарі Павла Табакова - 4 альбоми: «Тільки ти моя», «Різдво для двох», «Ти підпалила рай», «Кава-Blues».

Павло Табаков: - «І якщо на своїй землі співаєш свою пісню, то це – не націоналізм, а норма».

   

Вова зі Львова

Вова зі Львова (Володимир Парфенюк) – співак,

репер,        телеведучий.

Народився у Львові 30 грудня 1983 р.

Після закінчення школи майбутній співак вступив до

 Київського національного університету культури  і

мистецтв.

Писати пісні Володимир почав з 2002 р. У 2006 р. дебютував як ведучий на телеканалі M1. Цього ж року вийшов його перший альбом «Вино, кобіти, патіфон».

У жовтні 2007 р. з'являється другий альбом «ЙОЙ #1».

В цей же час Володимир взяв участь в записі пісні «Nie Lekceważ Nas», присвяченій слов’янським народам.

У 2009 р. на телеканалі М1 вийшов новий проект за участі Вови, а також його друга Мітіка Порішая «Мажори».

Суть проекту полягала у тому, що обидва автори в анімованому вигляді робили прикольні підводки до кліпів.

У концертному проекті «Відчинилося життя» співак Вова зі Львова бере участь з 2010 р.

      Розворушити соціум простими істинами та популяризувати рідну українську мову – ось такі завдання ставить перед собою Вова зі Львова.

Вова зі Львова: «Можемо сидіти й бідкатися, що то є проблема, а можна знаходити інший шлях».

   

Ніна Матвієнко

Ніна Матвієнко - українська співачка, народна артистка України, Лауреат Державної премії УРСР ім. Т.Г. Шевченка, Герой України, Член Спілки кінематографістів України. Народилася 10 жовтня 1947 р. в с. Неділище на Житомирщині.

 З 1968 р. - солістка Українського народного хору ім. Г.Верьовки. У 1975 р. закінчила Київський університет. З 1991 р. – солістка Національного ансамблю «Київська камерата».

Співачка веде активну концертно-гастрольну діяльність, розпочату ще в 1967 р. Ніна Матвієнко з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки.

У репертуарі народної артистки багато народних пісень: обрядові, ліричні, жартівливі, пісні-балади, українські пісні XVII–XVIII сторіччя. Ніна Матвієнко співпрацює з відомими українськими композиторами. Окрім вокального мистецтва, брала участь у телевиставах і художніх фільмах як акторка, озвучила кілька телевізійних і радіопрограм.

Ніна Матвієнко активно займається літературною творчістю. Серед відомих видань авторки -  біографічна книга «Ой виорю нивку широкую», книга спогадів «Уже так не буде, як є». Її твори періодично з'являються на сторінках таких часописів як «Україна», «Дзвін», «Жіночий Світ» та ін.

 

Ніна Матвієнко: - «Просіть — і вам дасться, просіть — і отримаєте те, що ви хочете».

 

 

 

 

 

 

   

Сашко Положинський

Сашко Положинський - лідер гурту «Тартак», співак і шоумен. Народився у Луцьку 28 травня 1972 р. Закінчив військовий інтернат у Львові та економічний факультет Луцького державного технічного університету.

У 1996 р. створив гурт «Тартак», у якому є художнім керівником, співпродюсером, вокалістом, автором текстів. За сумісництвом працює ведучим на телебаченні, радіо. Сашко брав надзвичайно активну участь у пошуку молодих талантів в проекті «Свіжа кров». Організатор акції «Не будь байдужим».

Сашко Положинський відомий своєю послідовною патріотичною громадською позицією, яку він неодноразово засвідчував у текстах своїх пісень та під час публічних виступів. Так, трек «Я не хочу» став неофіційним гімном Помаранчевої революції, а написана у співавторстві з Андрієм Підлужним пісня «Не кажучи нікому» є однією з небагатьох сучасних композицій, присвячених українським повстанцям. В 2006 р. Сашко Положинський співпрацював з народним колективом «Гуляйгород», результатом чого стало створення однойменного альбому, в якому українська народна творчість набула сучасного звучання.

Сашко Положинський є автором вражаючого за своєю емоційністю треку «Ти подумай». Написавши пісню про людей, які не чують і не бачать, співак ініціював зустріч з керівником проекту «Відчинилося життя» Оксаною Потимко і запропонував виконувати цей твір в дуеті з незрячою співачкою. Відтак Сашко Положинський став постійним учасником концертного проекту, захоплено відгукуючись про талановитих незрячих артистів і професійну майстерність Заньківчанського оркестру. Сьогодні шлягер «Ти подумай» звучить у виконанні Сашка Положинського і Марії Швардак з Мукачевого, яка внесла у традиційно реповий твір нотки джазу.

Вдалим виявився ще один дует Сашка Положинського з «кримським соловейком» Степаном Гончаренко, які виконують відомий шлягер «Любов украла ніч». Зараз лідер «Тартака» завдяки своєму патріотизмові та безкорисливості є одним з найбільш улюблених зірок проекту «Відчинилося життя».         

 

Сашко Положинський: - «Треба жити так, щоб було добре мені, і при цьому нікому не заважати».

   

Сторінка 4 з 5

Templates Joomla 1.5