Учасники проекту

Наталія Слюсарчук

Наталія Слюсарчук презентує у проекті «Відчинилося життя» Вінниччину. Народилась 29 травня 1963 р. на Вінниччині. Закінчила Київську спецшколу-інтернат для сліпих, у 1984 р. – диригентсько-хорове відділення Курського музичного училища для сліпих. Працює художнім керівником клубу Вінницького УВП УТОС.

Наталія Слюсарчук – володарка академічного сопрано. У її репертуарі – твори Олександра Білаша, Платона Майбороди, Кирила Стеценка, українські народні пісні. Є керівником жіночого вокального ансамблю «Барви Поділля». Неодноразово брала участь у конкурсах-оглядах художньої самодіяльності УТОС. Співає у церковному хорі при Хрестовоздвиженському соборі.

Наталія Слюсарчук: - «Пісня для мене – це життя в усіх його проявах».

 

 

Василь Сукач

Василь Сукач народився 1 лютого 1954 р. Здобув вищу освіту, закінчивши історико-педагогічний факультет Гродненського державного університету в Білорусії. Вокалом займається з 7-річного віку. Випускник Львівської спецшколи-інтернату №100 для сліпих дітей. Не бачить з народження.

У 2009 р. випустив аудіо альбом «Поспішайте до мами, сини». Плідно співпрацює з відомим на Волині поетом і композитором Степаном Дружиновичем, який написав для Василя чимало чудових пісень. Одержує обласну стипендію у галузі мистецтва і спорту. У 2009 р. став героєм телепередачі «Прихиліть мені, мамо, неба», відзнятої Волинським обласним державним телебаченням.

   

Марія Швардак

Марія Швардак професійно займається вокалом з 14-річного віку під керівництвом відомого на Закарпатті композитора і викладача Івана Пірова.Народилась 29 грудня 1980 р. в Комі АССР. До України батьки Марії повернулись у 1984 р. У проекті виконавиця презентує сонячне Закарпаття.

Закінчила Мукачевську спецшколу-інтернат для сліпих дітей, у 2003 р. - Мукачевське музично-педагогічне училище. Самостійно пише музику та вірші, співпрацює з композитором Віктором Новіковим, до альбомів якого написала 4 пісні. Лауреат гран-прі фестивалю ім. Машкіна в Іршаві у 2003 р. Неодноразово брала участь у творчих конкурсах, фестивалях, гала-концертах.

   

Анна Шевиріна

Анна Шевиріна бере участь у проекті «Відчинилося життя» з червня 2011 р. Народилась в Одесі 19 грудня 1988 р. Співати почала у 6-річному віці. Випускниця Одеської спецшколи-інтернату №93 для сліпих дітей. Паралельно навчалась у школі мистецтв за класом скрипки, з 13 років займається вокалом.

Закінчує магістратуру інституту мистецтв Південно-Українського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського за спеціальністю «викладач вокалу».

   
   

Сторінка 3 з 5

Templates Joomla 1.5