• Наші партнери
 • Наші партнери

  Логотип Канадського Фонду

    CANADA FUND FOR LOCAL INITIATIVES 

    Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив

   

  Мальтійська служба допомоги у Львові

  Благодійна організація «Мальтійська служба допомоги у Львові» виявила себе на ниві допомоги при створенні спеціальної бібліотеки – студії звукозапису, в якій озвучувались підручники для незрячих студентів і книги з історії Львова. Мальтійці брали участь у комплектуванні бібліотеки MP3 плейерами, проведенні Великодніх, Різдвяних і новорічних акцій для дітей-інвалідів.

  Організація від імені осіб з вадами зору висловлює подяку директору БО «Мальтійська служба допомоги у Львові» Павлу Тітку та його співробітникам за доброчинність.

  www.malteser.ua   

   

  Фото: Логотип Мальтійської служби

     

  Національний театр ім. Марії Заньковецької

  Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької протягом останніх років доклав чимало зусиль для допомоги людям з вадами зору. Спільні проекти з Заньківчанами стали брендовими не лише для України. Достатньо згадати всеукраїнський мистецький проект «Відчинилося життя», запис двох аудіоальбомів «Спасибі, музико, тобі» та «Творча сила» спільно з оркестром театру, озвучення Олександрою Бонковською і Василем Коржуком «Абетки для незрячих» видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», створення аудіоверсії «Інструкцій до 103 лікарських засобів». Зараз актори театру розпочали роботу над створенням звукових підручників для незрячих школярів. Усі перелічені послуги надавались і надаються Заньківчанами винятково на благодійній основі. Театр завжди залюбки відчиняє двері глядачам з вадами зору, запрошуючи їх відвідати неп рем’єрні вистави (звісно, безоплатно).

  Висловлюємо безмежну вдячність усім Заньківчанам, які особистою працею долучились до розширення переліку послуг для незрячих і створення унікального кінцевого продукту – головному диригенту Богдану Мочураду, акторам Олександрі Бонковській, Лідії Остринській, Валентині Мацялко, Василеві Коржуку, генеральному директору Андрію Мацяку, заступнику директора Григорію Козаку.

  www.zankovetska.com.ua 

   

  Фото: Логотип театру ім. М. Заньковецької

   

     

  Програма розвитку ООН в Україні

  Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) працює на території України з 2008 року. За підтримки ПРООН реалізовано два грантові проекти – «Доступна Львівщина очима незрячих» і «www.openlife.lviv.ua». Цільово для бенефіціарів з числа осіб з різними ступенями ураження зору озвучено 45 світлофорних об’єктів і 20 адміністративних установ, опубліковано кілька поетичних збірок незрячих авторів, виготовлено звукові та рельєфно-крапкові інструкції до ліків, проведено низку заміських автобусних екскурсій, організовано кілька шахових турнірів і виїзний навчально-практичний семінар, а також виготовлено рекламну продукцію (футболки, буклети, наклейки тощо) і розроблено сайт www.openlife.lviv.ua, адаптований для незрячих користувачів.

  У 2012 р. ПРООН завершує свою діяльність на Україні. Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих завдячує менеджерам ПРООН Олені Хорт, Валерію Олійнику, Вікторії Збуелц, Василю Романюку за плідну співпрацю, коректність, увагу до проблем осіб з інвалідністю, а також особистий внесок у публікацію збірки сліпоглухої авторки Оксани Демчини «Подаруй мені крила».

  www.undp.org.ua       

   

  Фото: Програма розвитку ООН в Україні

     

  Ротарі клуб Львів-Леополіс

  Ротарі клуб «Львів – Леополіс» активно допомагає людям з вадами зору та їх громадським об’єднанням упродовж останніх десяти років. За цей час відкрито комп’ютерний клас, спеціальну бібліотеку – студію звукозапису, центр реабілітації для незрячих, організовано чимало екскурсійних мандрівок і шахових турнірів, опубліковано близько 10 збірок авторів з вадами зору, надано індивідуальну допомогу інвалідам по зору для лікування, а також допомогу на розвиток інфраструктури громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю (для проведення капітального ремонту приміщень, придбання офісної техніки, літератури та ін.). Неодноразово підтримувалось проведення Великодніх акцій «Кошик до Великодня» і концертного проекту «Відчинилося життя», щороку для малечі з інвалідністю організовуються циркові вистави і зустрічі святого Миколая.

  Зараз РК «Львів – Леополіс» працює над розширенням партнерських зв’язків опікуваних ним громадських організацій і залученням до співпраці аналогічних клубів з Австрії.

  Висловлюємо вдячність Андрію Гауку, Володимиру Костуру, Ростиславу Смуку, Тарасу Барану, Тарасу Родьку та іншим членам Ротарі клубу «Львів – Леополіс» за постійне наполегливе лобіювання інтересів осіб з інвалідністю і власний вагомий внесок у підтримку тих, хто потребує допомоги.

  www.rc-leopolis.lviv.ua         

   

  Фото: Логотип РК Леополіс

     

  Сторінка 2 з 3

  Templates Joomla 1.5