• Наші партнери
 • Наші партнери

  СКЦ ШАНУ Орієнтир

  Львівський спортивно-культурний центр Шахової асоціації незрячих України «Орієнтир» протягом усього часу свого існування надає організаційно-фінансову підтримку Львівському обласному фонду соціального захисту і реабілітації сліпих. Сфера діяльності СКЦ ШАНУ «Орієнтир» - гуртова і дрібно гуртова торгівля виробами, виготовленими переважно інвалідами по зору та інвалідами опорно-рухового апарату.

  Фонд від імені своїх членів висловлює подяку директору СКЦ ШАНУ «Орієнтир» Івану Яцишину, іншим працівникам підприємства за розуміння потреб організації.

   

  www.orientir.lviv.ua  

   

  Управління соціального захисту ЛМР

  Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради неодноразово надавало підтримку для проведення регіональних і виїзних шахових турнірів серед незрячих. Проекти «Для вас – це гра, для нас – життя» та інші дозволили зміцнити організаційну спроможність і поглибити інфраструктуру Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих.

  З огляду на це висловлюємо вдячність начальнику управління Наталії Федорович за ініціювання нового напрямку роботи – соціально-культурні мікропроекти.

   

  www.city-adm.lviv.ua/

     

  Фронт змін-Відкрий Україну

  Фронт змін спільно з міжнародною благодійною організацією «Відкрий Україну» сприяв у придбанні двох 27-місних автобусів (для санаторію ім. Наговіцина у м Євпаторії та Львівської облорганізації УТОС), організував у 2008 р. благодійний аукціон зі збору коштів для закупівлі озвученої літератури і двотижневе стажування кількох українських кінологів в Амстердамі (Голандія) з метою оволодіння методикою підготовки собак-провідників, фінансово підтримав подорож до Канади з ціллю ознайомлення з досвідом інклюзивного навчання незрячих школярів, разом з МБФ «Україна 3000» організував виставку тактильної фотографії «Доторкнутися і побачити».

  Організація завдячує депутату Верховної ради України Арсенію Яценюку, депутату Львівської обласної ради Олегу Мандюку за постійну допомогу і оперативне вирішення проблемних питань людей з вадами зору.

  www.openukraine.org

  www.frontzmin.ua

     

  Сторінка 3 з 3

  Templates Joomla 1.5