• Наші партнери
 • Наші партнери

  Академія Свефі

  Академія Свефі співпрацює з львівськими незрячими з 2006 р. Відтоді реалізовано низку цікавих інноваційних проектів, які стосувались розширення ринку праці для осіб з вадами зору, аплікування на українському терені формату дейзі, запису аудіо диску «Творча сила», проведення семінарів з технічної підтримки і методики інклюзивної освіти незрячих школярів.

  Завдячуємо викладачам Свефі академії Алексею Усову, Матті Яткола, Стігу Хедлунду за наполегливе просування європейських практик на українському терені.

   www.svefi.net

  Фото: Логотип Свефі

   

   

  Голандський фонд Генрі Науена

  Голандський фонд «Henry Nouwen foundation» у 2007 р. запросив представників львівського осередку незрячих до Голандії з метою обміну досвідом і ознайомлення з соціальною політикою Нідерландів. За результатами поїздки при активній участі Голандського фонду відкрито комп’ютерні курси вивчення англійської мови, створено центр соціально-побутової, спортивної та медичної реабілітації осіб з набутими вадами зору, який успішно функціонує донині.

  З огляду на це висловлюємо глибоку подяку теперішньому керівнику фонду – Лауренту Ноуену за сподвижництво і особисту присвяту проблемам інвалідів.

   www.nouwen.org/ukr/

   

     

  Головне управління соціального захисту ЛОДА

  Головне управління соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації як орган виконавчої влади постійно підтримує мікропроектні пропозиції Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих. Завдяки цьому фондом створено власну аудіо бібліотеку, розширено інфраструктуру організації, придбано спеціальне обладнання для шахових турнірів.

  Організація завдячує начальнику управління Василеві Мартиняку, заступнику Ігорю Мойсину, Лесі Курницькій за врахування потреб інвалідів по зору, неухильну підтримку ініціатив організації, шанобливе відношення до осіб з інвалідністю.

   

  www.loda.gov.ua/ua/oda/structure

   

     

  ІСАР Єднання

  Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання») надавав організації консультаційно-експертну допомогу в реалізації проекту ПРООН «Доступна Львівщина очима незрячих». У перспективі Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих має намір продовжити співпрацю з ІСАР «Єднання» шляхом участі у конкурсі ваучерів.

  Завдячуємо представникам ІСАР «Єднання» Олені Губар, Світлані Шарай, Володимиру Шейгусу за розуміння і підтримку ініціатив організації.

  www.isar.net.ua/  

   

  Фото: Логотип ІСАР Єднання

     

  Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив

  Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив у 2009 р. сприяв втіленню неординарного проекту – виготовленню «Абетки для незрячих» у рельєфно-крапковому, плоскодрукованому і звуковому форматах. Абетка стала першою на українському терені універсальною книгою, виготовленою при допомозі спеціальних технічних засобів, придбаних за кошти проекту «Пізнаємо світ на дотик».

  Організація завдячує послу Канади в Україні Даніелю Керону, представнику Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив Ользі Бріжан і Анні Олефір за підтримку нестандартних іновацій.

   

  www.canadainternational.gc.ca/ukraine  

     

  Сторінка 1 з 3

  Templates Joomla 1.5