"В ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету "Львівська політехніка" завершено роботу над публікацією творів І.Я. Франка рельєфно-крапковим шрифтом.

серп.192016
Написав Administrator

"В ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету "Львівська політехніка" завершено роботу над публікацією творів І.Я. Франка рельєфно-крапковим шрифтом. Відтепер незрячі шанувальники книги і школярі матимуть вільний доступ до таких творів Каменяра, як "Грицева шкільна наука", "Коли ще звірі говорили", "Сойчине крило". Книги мають оригінальний дизайн, доповнений кольоровою титульною сторінкою, а також аудіоверсію кожного твору. Ця новація запозичена працівниками Центру в країнах Скандинавії, де для незрячих прийнято адаптовувати літературу відразу в кількох доступних форматах: рельєфно-крапковому, звуковому, електронному. Публікація творів І.Я. Франка здійснювалась в межах спільного з управлінням соціального захисту Львівської міської ради проекту "Місто літератури для незрячих: книга брайлем і вголос". Книжкові новинки, на які очікували спеціальні школи-інтернати, незабаром надійдуть як у спеціалізовані заклади для сліпих (школи, бібліотеки, громадські організації), так і в публічні бібліотеки Львова та інших куточків України. Це також новація, започаткована щойно у 2016 р. - зробити публічні бібліотеки відкритими для читачів з глибокими вадами зору. Свій проект працівники Центру присвятили цьогорічному ювілею Каменяра."

                                                         

 

                                                        

Про це та інше йтиметься на прес-конференції 22 серпня 2016 року , яка відбудеться у малій сесійній залі Львівської міської ради."

Останнє оновлення на серп.192016
Templates Joomla 1.5