Павло Дворський

Павло Дворський – народний артист України, композитор, співак. У концертному проекті «Відчинилося життя» бере участь з 2008 р.

Народився 1 лютого 1953 р. в селі Ленківці Чернівецької області. Закінчив Чернівецьке музичне училище, пізніше – Львівську консерваторію. У 1976 р. -учасник вокально-інструментального ансамблю «Смерічка».

Свою сольну кар’єру Павло Дворський розпочав у 1985 р., коли відомий український співак Назарій Яремчук заспівав його «Смерекову хату» і «Писанку». Саме цими піснями, а також композиціями «Горнусь до тебе, Україно», «Товариство моє», «Солов'їна пісня», «Рідна мова» артист заявив про себе як громадянин та патріот.

Павло Дворський - автор шести аудіо альбомів:  «Автографи любові», «Будуймо храм», «Буковинське танго», «Так починається кохання», «Молода мелодія», «Товариство моє».Його роботи відомі не лише на Батьківщині, але й високо оцінені за кордоном («Лицарський Хрест Слави», рицарський титул ордену «Архистратига Михаїла»).

Павло Дворський:- «Завжди було нелегко. Нелегко було і Воробкевичу, і Федьковичу, і Сковороді. Але ми повинні робити свою справу щиро і натхненно».

Templates Joomla 1.5