Пікардійська терція

 

«Пікардійська Терція» - українська акапельна формація. До її складу входять: Андрій Капраль (соліст), Славко Нудик (соліст), Роман Турянин, Володимир Якимець (голова ансамблю), Андрій Шавала, Богдан Богач.

Утворена 24 вересня 1992 року у Львові як квартет. У 1993 р. — дипломанти фестивалю «Червона Рута» в Донецьку. У 1994 р. перемогли на фестивалі «Доля» в Чернівцях, цього ж року записали дебютний альбом «Пікардійська Терція». Влітку 1997 р. МО «Дзиґа» спільно з фірмою «Росток Рекордс» випустили перший компактдиск секстету — «Сад ангельських пісень».

Зараз у репертуарі вокальної формації майже триста композицій, серед яких - класичні твори («Неаполітанська пісня» та «Легенда» Петра Чайковського, «Коли розлучаються двоє» Генріха Гайне, «Ave Marija» Джакомо Качіні та інші), обробки народних пісень («А у полі річка», «Туман яром», «Горіла сосна», «Йшли корови», «Ой, Марічко», «Сумна я була»), власні композиції («Берег ріки», «Кантрі», «Пустельник», «Сад ангельських пісень», «Старенький трамвай» і т.д.).

У січні 2008 р. ВФ «Пікардійська терція» взяла участь у прем’єрі концертного проекту «Відчинилося життя» на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької, виступаючи разом з незрячими солістами, оркестром театру та іншими зірками української сцени. Після прем’єри 2008 року формація неодноразово долучалася до виступів у концертах за участю виконавців з вадами зору, сприяючи залученню до проекту нових учасників з числа зірок опери та естради.

Географія гастролей «Піккардійської Терції» — Польща, Канада, Іспанія, Німеччина, США, Італія, Франція. У музичному порт-фоліо формації — твори 12-ма мовами світу.

Пікардійська Терція: - «Найкраща віддача - коли бачиш, що спільними зусиллями долаються недуги та зневіри. Головне - ніколи не втрачати віру в себе та людей».

Templates Joomla 1.5