• Наші партнери
 • Ротарі клуб Львів-Леополіс

  Ротарі клуб «Львів – Леополіс» активно допомагає людям з вадами зору та їх громадським об’єднанням упродовж останніх десяти років. За цей час відкрито комп’ютерний клас, спеціальну бібліотеку – студію звукозапису, центр реабілітації для незрячих, організовано чимало екскурсійних мандрівок і шахових турнірів, опубліковано близько 10 збірок авторів з вадами зору, надано індивідуальну допомогу інвалідам по зору для лікування, а також допомогу на розвиток інфраструктури громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю (для проведення капітального ремонту приміщень, придбання офісної техніки, літератури та ін.). Неодноразово підтримувалось проведення Великодніх акцій «Кошик до Великодня» і концертного проекту «Відчинилося життя», щороку для малечі з інвалідністю організовуються циркові вистави і зустрічі святого Миколая.

  Зараз РК «Львів – Леополіс» працює над розширенням партнерських зв’язків опікуваних ним громадських організацій і залученням до співпраці аналогічних клубів з Австрії.

  Висловлюємо вдячність Андрію Гауку, Володимиру Костуру, Ростиславу Смуку, Тарасу Барану, Тарасу Родьку та іншим членам Ротарі клубу «Львів – Леополіс» за постійне наполегливе лобіювання інтересів осіб з інвалідністю і власний вагомий внесок у підтримку тих, хто потребує допомоги.

  www.rc-leopolis.lviv.ua         

   

  Фото: Логотип РК Леополіс

  Templates Joomla 1.5