Степан Гончаренко

Степан Гончаренко народився 5 жовтня 1981 р. у Криму. Є студентом Кримського університету культури, мистецтв і туризму.

Вокалом займається з 2007 р., співає з раннього дитинства. Учасник численних фестивалів та конкурсів: творчої молоді та студентів (Алушта, 2009 р.), «Сонячна хвиля» 2006 – 2007 рр. Степан – володар гран-прі міжнародного вокального конкурсу «Бегущая по волнам» (Євпаторія, 2010 р.). Виступає як соліст спільно з оркестром Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. Неодноразово побував з концертами у Бялостоку, Ольштині, Супраслі, Варшаві (Польща).

У проекті «Відчинилося життя» бере участь від січня 2008 р. Співає в дуетах з відомими українськими оперними виконавцями - н.а. Валентиною Степовою, з.а. Олегом Лихачем, з.а. Любов Качалою, солісткою групи «Барселона» Галиною Гаврилко, лідером групи «Тартак» Сашком Положинським, з.а. Лесею Горовою, Кузьмою Скрябіним та ін.

До репертуару Степана Гончаренка входять академічні та народні твори, естрадні пісні. Вокаліст володіє незабутнім оксамитовим тенором, який підкорює глядача.

У 2011 р. з’явився перший аудіо альбом Степана Гончаренка у супроводі оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької «Спасибі, музико, тобі!».

 

С. Гончаренко: - «Музика змінила усе моє життя. Спасибі, музико, тобі!»        

Templates Joomla 1.5